Малко над 1200 души са преминали през Спешното отделение на МБАЛ “Света Анна - Варна” по време на почивните дни край Рождество Христово. Това показват регистрите на морския “Пирогов” след Коледа.
Около 30 на сто от болните са приети и настанени за лечение, след като са получили лекарска помощ и прецизна диагностика в Спешното на МБАЛ “Света Анна - Варна”.
“На пръв поглед броят на преминалите звучи стряскащо, но за нас то не е новина, тъй като това е обичайното натоварване на нашия Спешен център”, коментира изпълнителният директор на МБАЛ “Света Анна - Варна” д-р Красимир Петров.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
13 градуса достигат температурите в петък
Дата: 06/02, 00:00
Безплатен куклен театър във Варна носи смях и поука с „Лакома мецана”
Дата: 06/02, 00:00
Голяма разпродажба в Mr.Bricolage - отстъпките стигат до -50%, а в кампанията са включени над 4000 продукта за дома, ремонта и градината
Дата: 06/02, 00:00
В Шумен честваха 6-месечен рожден ден на дупка в града
Дата: 05/02, 23:50
Аталанта поведе с 2:0 в дербито с Ювентус
Дата: 05/02, 23:40