Политиците у нас живеят така, все едно ще живеят по 2000 - 3000 години. Това каза в предаването "Събуди се" пред Нова телевизия боксьорът Кубрат Пулев.
Никой от тях нищо не е занесъл с него в отвъдното. Няма проблем - днес ще открадне, утре ще скрои номер, но ще остане като господина, който не е направил нищо, заяви Пулев.
Народното проклятие ще ги застигне. Има едно око отгоре, което гледа, подчерта боксьорът.
Плаче ми душата, като видя в чужбина хубаво облечени възрастни хора, които са необременени, забавляват се. За този хубав живот обаче те са се преборили, преборили са се техните родители, ще се борят и техните деца, посочи Пулев, цитиран от Novini.bg.
Той обясни, че след време се вижда с 2-3 деца, на които да преддаде това, което е научил.
В отговор на въпрос Кубрат Пулев се определи като добър, истински човек. Господ ми е дал много, за да мога да давам. Никога няма да забравя това, заяви боксоьрът.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Започнало е възобновяване на жп превозите в Германия
Дата: 24/06, 08:52
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 08:40
Шефът на ДАНС - Варна: За да се отмени заповед за екстрадиция, трябва това лице да донесе повече полза на държавата, отколкото вреда
Дата: 24/06, 08:33