Жителка на град Хамбург под псевдоним Дорте Л. предложи на търг в онлайн платформа "употребявания" си съпруг с първоначална цена 18 евро, пише в. "Мирър", цитиран от БНТ.
40-годишната германка уточнява, че "лотът" бил използван като съпруг в продължение на 7 години. Причината да го оферира на търг била в обстоятелството, че отношенията между двамата се били изчерпали и те с половинката й "вече не си принадлежали един на друг".
Дорте помоли всички, интересуващи се от офертата й, да се свържат с нея по електронната поща. Тя уточни, че съпругът може да бъде тестван за съвместимост по време на коледните и новогодишните тържества.
След известно време германката призна, че не възнамерявала сериозно да продаде мъжа си, а искала да се пошегува. Съпругът узнал, че е изложен на търг, едва когато прочел съобщението в местния вестник.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мирчев и Божанов изразиха резерви към състава на правителството
Дата: 08/05, 09:021 Коментар
Радев се появи с жена си за ръка в парламента
Дата: 08/05, 08:591 Коментар
Журналист посочи силния човек до Радев
Дата: 08/05, 08:53
Радев: Имаме мнозинство и няма да бъде проблем, ако не подкрепят кабинета
Дата: 08/05, 08:47
Лекарите консултират по телефон и таблет
Дата: 08/05, 08:371 Коментар