На протеста във Войводиново е страшно! Недоволни хвърлиха бомбички и развяха трибагреника пред...(снимки/видео)


08/01/2019, 18:49

Снимки и видео: Блиц

Около 300 души вече се събраха на протеста в пловдивското село Войводиново. Те тръгнаха от църквата и стигнаха до един от входовете на ромската махала, където бяха посрещнати от служители на специалните полицейски сили (СПС) и жандармерията. Бусове са препречили входа, пише Блиц.

Протестиращите носят знамена, но не могат да пристъпят към махалата.

На място са шефът на полицията в Пловдив старши комисар Атанас Илков и началникът на сектора на СПС - Виктор Празов.
 

Недоволните обявяват, че ще протестират всеки ден и не вярват, че незаконните къщи на ромите ще бъдат срутени. Те искат действия, а не само празни обещания. Междувременно демонстрантите крещят "Българи юнаци".

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 



Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Роберто Баджо: Исках да изчезна. Беше огромен срам
Дата: 11/05, 01:30

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 11/05, 01:20

Днес е празникът на Шумен
Дата: 11/05, 01:00

На 11 май имен ден празнуват Кирил, Киро, Кирчо, Кирана, Кика, Методи
Дата: 11/05, 00:30

Ники Кънчев: Нашата родина е една от най-нормалните страни в света
Дата: 11/05, 00:002 Коментара

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия