Веселин Марешки: Местният лидер на ВМРО е заселил гетото във Войводиново


10/01/2019, 08:58

Красимир Каракачанов е вицепремиер вече две години, трябваше отдавна да е премахнал гетата, а не сега да ги забелязва. Това коментира Веселин Марешки в сутрешния блок на Нова тв.



Местният лидер на ВМРО е заселил гетото във Войводиново, за да гласуват за тях. Заселвали са хора там, каза лидерът на Воля.

Циганите там са гласували за ВМРО, това може да се види секция по секция. Безидейността през последните 30 години доведе до това, което е в момента, каза Марешки, цитиран от новини.бг.
Изборът, на който и да е самолет, е най-големият грабеж на българщината, такива безсмислени железа не ни трябват, докато нямаме здравеопазване и образование, каза Марешки. Кой ни е враг и от кого се пазим с тези самолети, коментира Марешки.

Ще поискаме прокуратурата да разследва Красимир Каракачанов, заяви Марешки. С този министър не ни е нужно министерство на отбраната, каза още той.

Единственият шанс на превозвачите е в промяната на европарламента, смята Марешки.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Повреди се бариерата на гарата в Първомайци, влак едва не отнесе кола
Дата: 10/05, 14:10

Предупреждение за градушки в понеделник
Дата: 10/05, 14:00

Починал е директорът на кукления театър в Търговище
Дата: 10/05, 13:50

Четирима задържани след стрелбата по автобус в Перник, сред тях има и непълнолетни
Дата: 10/05, 13:40

Стартира последният етап на Джирото у нас
Дата: 10/05, 13:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия