В началото на миналата седмица е получен сигнал за кражба на три комплекта по 4 бр. лети алуминиеви джанти с гуми, намиращи се в избено помещение във Варна. В хода на разследване на случая е установено, че извършител на деянието е В.Б. (35 г.) от Варна, известен на МВР и осъждан, съобщиха от полицията.
По случая има образувано досъдебно производство, материалите са докладвани на прокурор от Районна прокуратура – Варна. Извършителят е задържан за срок до 24 часа.
Миналият понеделник е получен сигнал за кражба на «Ауди», паркиран пред частен дом на бул. «Сливница» във Варна. Отново в рамките на седмица е установено, че извършител на деянието е Х.Х. (37 г.) от Варна, добре известен на МВР и осъждан. По случая има образувано досъдебно производство, материалите са докладвани на прокурор от Районна прокуратура – Варна. Извършителят е задържан за срок до 24 часа.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Сестри Стоеви спечелиха титлата във Франция
Дата: 10/05, 11:50
Адам Йейтс се оттегля от Джирото заради контузиите от тежкото падане вчера
Дата: 10/05, 11:40
Неизвестен покри с розово наметало паметника на Альоша в Пловдив
Дата: 10/05, 11:30
Петър Витанов „Прогресивна България”: Свалянето на охраната на Борисов и Пеевски не зависи от Народното събрание
Дата: 10/05, 11:20
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 10/05, 11:20