Редактор: Виолета Иванова
e-mail: [email protected]
Интересна ситуация се получи току-що в ефира на сутрешния блок на "Нова телевизия".
Водещата Аделина Радева заговори за скъпите коли, които са купени от българи в последната година. "Имаме и "Ролс-Ройс". Не, че "ние" имаме, а някой българин си го е купил", каза тя, а колегата й Виктор Николаев побърза да се пошегува: "Аз знам какво е да... нямаш "Ролс-Ройс".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"
Дата: 23/06, 18:14
Частично възстановиха движението по АМ "Тракия" след задимяване заради пожар
Дата: 23/06, 18:05
Премиерът: Олег Невзоров съдейства за разкриване на незаконното строителство във Варна
Дата: 23/06, 18:02
Втори блок на ТЕЦ "Бобов дол" вече работи
Дата: 23/06, 17:53
Финализират модернизацията на интелигентното улично осветление в кв. „Чайка“ във Варна
Дата: 23/06, 17:50