Ади Радева заговори за "Ролс-Ройс", а Виктор каза, че знае какво е да...


15/01/2019, 07:10

Редактор: Виолета Иванова

e-mail: [email protected]

Интересна ситуация се получи току-що в ефира на сутрешния блок на "Нова телевизия".

Водещата Аделина Радева заговори за скъпите коли, които са купени от българи в последната година. "Имаме и "Ролс-Ройс". Не, че "ние" имаме, а някой българин си го е купил", каза тя, а колегата й Виктор Николаев побърза да се пошегува: "Аз знам какво е да... нямаш "Ролс-Ройс".

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"
Дата: 23/06, 18:14

Частично възстановиха движението по АМ "Тракия" след задимяване заради пожар
Дата: 23/06, 18:05

Премиерът: Олег Невзоров съдейства за разкриване на незаконното строителство във Варна
Дата: 23/06, 18:02

Втори блок на ТЕЦ "Бобов дол" вече работи
Дата: 23/06, 17:53

Финализират модернизацията на интелигентното улично осветление в кв. „Чайка“ във Варна
Дата: 23/06, 17:50

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия