Редактор: Виолета Иванова
e-mail: [email protected]
Интересна ситуация се получи току-що в ефира на сутрешния блок на "Нова телевизия".
Водещата Аделина Радева заговори за скъпите коли, които са купени от българи в последната година. "Имаме и "Ролс-Ройс". Не, че "ние" имаме, а някой българин си го е купил", каза тя, а колегата й Виктор Николаев побърза да се пошегува: "Аз знам какво е да... нямаш "Ролс-Ройс".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Столичната полиция задържа трима души непосредствено след обир в "Надежда"
Дата: 23/06, 19:191 Коментар
България още не покрива условията за безвизови пътувания до САЩ
Дата: 23/06, 19:121 Коментар
Голям пожар в Обеля
Дата: 23/06, 18:57
Нови мазни петна изплуват на плажа край Варвара, както и при Синеморец
Дата: 23/06, 18:501 Коментар
Пожар гори край АМ "Хемус" до Девня
Дата: 23/06, 18:46