Колко време ще стои изровена велоалеята на ъгъла на бул. „Владислав Варненчик“ и ул. „Г. Бенковски“? Това питат варненски велосипедисти, които често минават през този пътен участък.
Алеята беше разкопана още преди Коледа заради ВиК ремонт. „Вярно е, в момента не се движат много хора с велосипеди, защото е студено. Но пък ние държим да напомним, че скоро ще стане месец, откакто беше разкопано, а настилката още не е възстановена. Пък и все пак това е центъра на Варна, не е редно да зеят дупки, пълни с пръст“, коментираха колоездачи.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Преминаването през граничните пунктове и преходи в страната тази сутрин
Дата: 25/06, 07:24
Земетресение от 6,9 по Рихтер разтърси Япония
Дата: 25/06, 07:18
Мароко обърна Хаити в луд мач, но остана втори
Дата: 25/06, 07:16
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 25/06, 07:10
Извънредно положение обявиха след двете силни земетресения във Венецуела
Дата: 25/06, 07:041 Коментар