Създателите на сериала „Короната“ вече намериха своята Маргарет Тачър за четвъртия си сезон. В ролята на легендарната британска премиерка ще влезе звездата от „Досиетата Х“ Джилиън Андерсън, съобщава „Съндей Таймс“, цитирани от Блиц.
Андерсон ще се появи в началото на четвъртия сезон на драмата на „Нетфликс“. Слуховете за нейното участие идват преди началото на третия сезон, за излъчването на който още няма началната дата, но ще бъде тази година.
![]()
Третият сезон ще пренесе зрителите в 70-те години на 20-и век. Ролята на кралица Елизабет II вече няма да се играе от Клеър Фой, а от Оливия Колман.
Сред по-известните имена в сериала е Хелена Бонъм Картър, която играе принцеса Маргарет.
Очаква се сезон 4 да прехвърли действието в 80-те години. Маргарет Тачър е първата жена премиер на Великобритания, заемала този пост от 1979 до 1990 година.
![]()
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Бургас даде официален старт на Джиро д'Италия с представяне на 23 отбора
Дата: 06/05, 21:54
Боен самолет на САЩ спря танкер, опитал да пробие блокадата на ирански пристанища
Дата: 06/05, 21:43
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 06/05, 21:40
Лятна занималня „Шампиони и приятели“ – лято, изпълнено с игри, спорт и нови приятелства!
Дата: 06/05, 21:40
Славчо Велков: Който си купува евтина сигурност, си купува ядове
Дата: 06/05, 21:34