Канал 3
Мъжът по-рано през деня бил посещаван от Спешна помощ заради бъбречна криза
Мъж на 53 години почина, след като скочи от 7-ия етаж в Бургас.
Инцидентът е станал днес, около 15:40 часа, в района на бл. 3 в к-с „Зорница“. От апартамента си, разположен на седмия етаж във вх. 1, е скочил 53-годишен бургазлия, съобщават от пресцентъра на ОДМВР - Бургас.
Своевременно към местопроизшествието се отправили полицейски служители и екип на „Спешна медицинска помощ“. Констатирана е смъртта на бургазлията, като тялото му е откарано за аутопсия в отделение "Съдебна медицина" при УМБАЛ - Бургас.
Установено е, че малко по-рано през деня бургазлията е посещаван от медицински екип, тъй като имал бъбречна криза. По случая е образувано досъдебно производство, допълват от МВР.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Повдигат обвинение на шофьорa, помел двама младежи край Мездра
Дата: 26/06, 14:58
Настояват за спешно изслушване на трима министри заради Черноморието и „Мальовица“
Дата: 26/06, 14:43
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 26/06, 14:40
Пожар между Шумен и Нови пазар промени временно движението по АМ "Хемус"
Дата: 26/06, 14:38