Редактор: Виолета Иванова
e-mail: [email protected]
Депутатът на ГЕРБ Спас Гърневски изрецитира на парламентарната трибуна стихотворение, което той написал за "партията". Докато го казваше, той гледаше народните представители от опозиционната БСП.
Преди това бившият кмет на Пловдив уточни, че продължава да пише стихове за "партията" и добави, че г-н Симов ги е чел, явно визирайки Александър Симов от БСП.
"Ще ви кажа едно стихотворение за партията във връзка с последния конгрес, в който развяхте знамената:
"Партията развява демагогски знамената,
че е социална, честна, справедлива.
Но поразровиш ли й ти делата,
ще видиш, че е нагла, арогантна, кървава и особено крадлива".
Стихотворението предизвика смях в залата, а на трибуната излезе Явор Божанков от БСП, който се обърна към председателят на Народното събрание Цвета Караянчева, казвайки й, че "троловете вече не са само в интернет пространството, а и в парламента", като я помоли като види трол на трибуната, да не му дава думата.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Песков: За Путин 9 май е натоварен и наситен работен ден
Дата: 09/05, 09:15
Между 1 и 1.30 евро на едро за сливи, и ябълки, и череши тази година в Кюстендилско
Дата: 09/05, 09:131 Коментар
Мъж е с изгаряния по ръцете и лицето след пожар от цигара в автомобил
Дата: 09/05, 09:00