Редактор: Веселин Златков
e-mail: [email protected]
Кадър: БТВ
Евродепутатът Светослав Малинов коментира в „Тази сутрин” по БТВ отмяната на преференциалния вот за изборите. Той обвини за това Цветан Цветанов и ДПС.
„Най-опасни са предложенията за измененията в преференциалния вот от ДПС. Цветан Цветанов каза, че ако не приемем предложенията на ДПС, пада правителството. Така той перафразира думи на Станишев от преди години, когато той каза, че ако не изберем Пеевски, ще падне правителството. В момента ДПС крепи правителството и коалиция ГЕРБ – ДПС управлява България.”, заяви Малинов.
Той разкри, че заради антидемократичните и опасни предложения на ДПС, до края на деня от Демократична България ще излязат с призив и политическа позиция към СДС и ДСБ за единна обща листа, която заедно ще подредят и в която да има кандидати от всички партии.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 06/05, 03:20
Мая Новоселска празнува рожден ден
Дата: 06/05, 03:00
Лятна занималня „Шампиони и приятели“ – лято, изпълнено с игри, спорт и нови приятелства!
Дата: 06/05, 02:40
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 06/05, 02:20
Червено злато „събужда“ сърцето
Дата: 06/05, 02:20