Треньорът на Спартак Енгибар Енгибаров обяви, че отборът няма право на грешка в 15-те си мача напролет. Ако желанието на Енги се сбъдне и неговите подопечни спечелят 15 победи, те със сигурност ще завършат на първо място, тъй като преди старта на пролетния полусезон в Трета лига - Североизточна група изостават с 5 точки от лидера Суворово.
„Влизаме по-уверени и с оптимизъм в първенството. Нямаме право на грешка в нито един от 15-те мача и ще направим всичко възможно да ги спечелим.”, заяви за „Петел” Енгибаров.
Първият двубой през пролетта на спартаклии е утре от 14 часа на „Локомотив”, като техен съперник ще е Септември (Тервел).
„Те са един от стабилните отбори в групата, а през зимната пауза са се подсилили с две попълнения от Добруджа. Разучили сме ги, но за мен е важно как ще подходим ние.”, каза още Енгибаров.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Германия подготвя забрана на електронните цигари за еднократна употреба
Дата: 09/05, 15:07
На търг продават лични вещи на Мерилин Монро
Дата: 09/05, 14:501 Коментар
Говорителят на Кремъл: Пътят до мирно споразумение е много дълъг
Дата: 09/05, 14:401 Коментар
Министър Енчо Керязов откри Световната купа по спортна гимнастика във Варна
Дата: 09/05, 14:30