Бтв
Младежът е в „Пирогов” с хематом на главата и наранявания по тялото и ръцете
15-годишно момче е в „Пирогов” с хематом на главата и наранявания по тялото и ръцете след побой вчера в София.
Момчето е нападнато вчера към 12:30 ч. на обяд, когато излиза от дома си, за да отиде на състезание по английски, разказа пред bTV неговият баща Желяз Турлаков.
Нападнали са го младежи с маски, виждали са се само очите им. Заговарят го двама от тях и го назовават по име. Започват да го удрят, той бяга чисто инстинктивно, след което го подгонват още двама. Момчето вижда, че един от тях държи нож, а другият – някакъв метален предмет, вероятно бокс.
15-годишното момче се спъва по стълбите, по които тича, и пада. Нападателите започват да го удрят по главата.
Човек, който седял на пейка наблизо, е видял какво се случва и е започнал да вика. В този момент младежите с маските се разбягват.
За мен това е опит за убийство, каза Желяз Турлаков. Той е подал жалба в столичното Трето РУ.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Астрономическото лято започва у нас в 11 часа и 24 минути
Дата: 21/06, 07:00
Покачване на температурите по Черноморието
Дата: 21/06, 06:00
Съдбовното трио за живота ни: кръвно налягане, холестерол, пикочна киселина! Кога да вземем мерки, за да избегнем инфаркта и инсулта?
Дата: 21/06, 05:20
Спортът по телевизията в неделя 21 юни
Дата: 21/06, 05:00
Хороскоп за неделя: Овен - нови цели; Близнаци - компромиси; Дева - вдъхновение; Козирог - баланс; Риби - романтика
Дата: 21/06, 04:30