"Безобразията по ул."Граф Игнатиев" продължават с пълна пара." Така председателят на Политичeска партия МИР и общински съветник Симеон Славчев коментира снимки, които му бяха изпратени от граждани. Фотографиите са направени на ъгъла на "Граф Игнатиев" и ул."Мальовица".
Снимките показват, че дървета са били изкоренявали, вероятно за да улеснят строителните работи. Сега строителните работници се опитват да ги засадят наново.
В корените на едно от дърветата се вижда шахта, чието предназначение е напълно неясно.
На един от фотосите се вижда дърво, сложено върху бетонов постамент ... Дали ще се хване наново и пусне корени след връщането му на предишното място (след като видно е било изкоренено)?
_%20396x%20773.jpg)
"Всичко това е скандално и отново доказва, че Столична община не знае какво прави, на кой изпълнител го възлага и не може да контролира изпълнението на ремонтите по "Граф Игнатиев"", заяви Симеон Славчев.
Настоявам за пореден път кметът Йорданка Фандъкова да поеме лична отговорност за случващото се. Много е лесно да ходиш да откриваш улици, булеварди, ремонтирани болници. Трудно е да контролираш качеството на ремонта на една от знаковите улици в София, но това е работа на кмета и негова отговорност", беше категоричен общинският съветник.

Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
На първо четене: НС прие промените в Закона за защита на конкуренцията
Дата: 13/05, 13:05
Четирима от Черно море са аут до края на сезона
Дата: 13/05, 13:04
Близо 3500 бегачи се очакват на старта в 11-ото издание на Маратон Варна
Дата: 13/05, 12:591 Коментар
Вътрешният министър: Снемането на охраната от НСО на Пеевски и Борисов е направено след анализ, не е политически акт
Дата: 13/05, 12:50
Подготовка за екскурзия: С кратък онлайн курс по английски научавате най-важното за 10 часа
Дата: 13/05, 12:50