Снимка: Булфото
Днес ще бъде слънчево, преди обяд с повече облаци над Източна България. Щe духа слаб западен вятър. Ще е топло с максимални температури - предимно между 19° и 24°, по-ниски по морския бряг. Това сочи прогнозата на дежурния синоптик Боряна Маркова, пише Блиц.
Атмосферното налягане е близко до средното за месеца и ще остане без съществена промяна.
Над планините ще бъде предимно слънчево. Ще духа умерен до силен вятър от запад-северозапад, който привечер ще се ориентира от югозапад и ще отслабне. Ще е по-топло с максимална температура на височина 1200 метра около 14°, на 2000 метра – около 8°.
Над Черноморието ще преобладава слънчево време, с повече облаци в сутрешните часове. Ще духа слаб до умерен вятър от западен вятър, който след обяд ще се ориентира от югоизток. Максимални температури предимно между 12 и 15°, на места в южните райони до 18-20°. Температурата на морската вода е 7-9°. Вълнението на морето ще е 1-2 бала.
На 17.03.2019 слънцето ще изгрее в 06:37 часа и ще залезе в 18:33 часа. Продължителност на деня 11:56 часа.
На 17.03.2019 луната ще изгрее в 14:10 часа и ще залезе в 04:22 часа. Осветеност на диска в 0h UT %. Фаза на луната: след първа четвърт преди пълнолуние.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Журналистът Валерия Велева: "Все още нямаме дори юридически субект - партия "Прогресивна България" - тя е само учредена"
Дата: 21/04, 23:27
Никола Цолов с бронз на картинг шампионата по издръжливост в Хасково
Дата: 21/04, 23:21
Половин Шумен остана без вода днес след поредна авария
Дата: 21/04, 23:14
Трафик нюз: 22-годишният, задържан за убийството на баща си в Пловдив, е направил частични самопризнания
Дата: 21/04, 23:07
ЦСКА удари с 2:1 Лудогорец за Купата
Дата: 21/04, 23:001 Коментар