снимка: Мия Симеонова, „Виждам те КАТ – Варна“
Брутална саморазправа с автомобил, който е паркирал на тротоара във Варна показа снимка, публикувана във Фейсбук. На нея се вижда, че задното стъкло на колата е разбито. Според повечето коментиращи кадъра, едва ли в този случай става въпрос за кражба, а по-скоро за недоволство на пешеходец.
Снимката е направена на ул. „Ивайло“ до Колхозния пазар, пише авторката ѝ. Повечето коментиращи споделят, че наглото паркиране наистина е факт в този случай. Това обаче не оправдава този, който е разбил стъклото.

Има обаче и доста крайни мнения.
„На този водач към 3 -4 пъти съм му дигал чистачката, винаги спира по бордюрите само на лоши места. БРАВО на този, който го е направил“, пише един от коментаторите.
„И трябва да му счупиш джама ли...? Неговото се води нарушение, а това с джама, престъпление... Сам прави сметка“, коментира друг участник в групата във Фейсбук „Виждам те КАТ – Варна“.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Треньорът на Карлос Насар стана баща на рождения му ден
Дата: 12/05, 23:14
Букмейкърите дават големи шансове на песента Bangaranga на Дара
Дата: 12/05, 23:07
Само на 29 години почина звезда от НБА
Дата: 12/05, 23:00
Задържаха контрабандно злато за над 110 000 евро на Капитан Андреево
Дата: 12/05, 22:52
Градушка удари и Бургаско
Дата: 12/05, 22:43