След каскадата в дерето на пътя за Златните: Шофьорът е в болница, наложила се ампутация


25/03/2019, 15:44

Снимка: Иван Енев, Виждам те КАТ-Варна

Ампутация на два от пръстите на едната ръка се е наложила, след като шофьор пострада при катастрофа на пътя за Златните в събота вечерта, съобщиха от пресцентъра на полицията във Варна.

Инцидентът е станал в около 18,45 часа на пътя за к.к. Златни пясъци. 33-годишен водач на "Сеат" поради движение с несъобразена с релефа на местността скорост, при навлизане в ляв завой, губи контрол над колата, блъска се в метален парапет и пада в дере.

Вследствие на инцидента мъжът е настанен в болнично заведение, където се е наложила ампутация на два пръста на ръката. Няма опасност за живота му. По случая има образувано досъдебно производство.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



По-високи температури, но отново с превалявания по Черноморието на 10 май
Дата: 10/05, 06:00

Спортът по телевизията в неделя 10 май
Дата: 10/05, 05:00

Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 10/05, 05:00

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 04:30

Хороскоп за неделя: Овен - успех; Близнаци - споделяне; Лъв - социални контакти; Скорпион - планиране; Риби - интуиция
Дата: 10/05, 04:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия