Красимир Първанов в оставка: Не си познавам комшиите! Пред съвестта си съм чист


27/03/2019, 08:22

Редактор: Иван Гошев

e-mail: [email protected]

До ден днешен, освен от предаванията и новините по телевизията, аз не знам кой е купувал жилища в тази сграда, не си познавам комшиите. Въобще не съм предполагал, че като си купувам жилище, съм в някакво нарушение. Това е мой избор, мой личен акт. Това коментира в ефора на Нова тв зам.-министърът на енергетиката Красимир Първанов. 

"Още не съм го пипал апартамента, порсто защото нямам никакво време да се занимавам", посочи Първанов.

"Не съм направил никакво нарушение. Чист съм пред съвестта си. Нито знам кой е купувал жилища там, нито на какви цени. Това, което съм платил, си е реална цена, това, което съм договорил с фирмата", посочи той.

"Аз имам 30 години трудов стаж. Не мога да си позволя някой да хвърля петно  върху мен, върху министерство на енергетиката, върху правителството, че съм купил жилище с някакви преференции. Затова и подадох оставка. Смятам, че така е честно", коментира зам.-министърът в оставка.

"Задайте си въпроса защо този скандал се развива стъпка по стъпка, лъжичка по лъжичка, след като в имотния регистър още от миналата година всичко се вижда. Единствената цел на тази статегия е разклащане на предстоящия вот за евроизборите", посочи Първанов.

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Прокуратурата оспори присъдата на мъжа, който уби и се гаври със 77-годишна жена в София
Дата: 14/08, 13:55

Кметът на Велико Търново: Паметникът на Асеневци не е място за кючеци
Дата: 14/08, 13:471 Коментар

Голямата градинска разпродажба в Mr.Bricolage е тук!
Дата: 14/08, 13:40

Избран е проект за свлачището в Пампорово
Дата: 14/08, 13:30

Липсата на осветление на входа на Морската градина във Варна - грешка на общински служител
Дата: 14/08, 13:221 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия