Един от най-големите таланти на българския футбол Мартин Минчев разкри в интервю за Канал 3, че трансфер в някой от родните грандове не стои на дневен ред. 17-годишният футболист иска да помогне на Черно море да продължи с добрите игри, а целта му е да играе в чужбина. Той призна, че иска да даде още много на Черно море.
Припомняме ви, че след добрите игри на юношата на Черно море за родния му тим веднага се заговори за сериозен интерес от страна на сини и червени.
Минчев коментира и предстоящото гостуване на ЦСКА, като той е категоричен, че Черно море има шансове за победа на “Армията”.
17-годишното крило разкри, че информацията за предстояща смяна на Петър Хубчев не е повлияла на играчите преди мача с Косово.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 07/05, 00:30
Отбелязваме Международния ден на радиото и телевизията
Дата: 07/05, 00:30
Световен анализатор за ситуацията с Григор Димитров: Тенисът е жесток спорт
Дата: 07/05, 00:00
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 06/05, 23:50