Зам.-председателят на ГЕРБ Цветан Цветанов се връща в Народното събрание като нещатен сътрудник на парламентарната група. Това става ясно от парламентарния сайт, пише "Сега".
Само преди десетина дни Цветанов подаде оставка като председател на ПГ и напусна депутатското си място, след разразилия се скандал с огромното му жилище с личен асансьор, купено на ниска цена в столичния квартал "Изток".
Цветанов остана зам.-председател на партията и шеф на предизборния й щаб. Цветанов успокои, че "няма драма" с оставката му и заяви, че ще продължи да поддържа "тесни връзки" с групата на ГЕРБ и да помага на новия й председател Даниела Дариткова.
Сега Цветанов ще продължи да се подвизава в Народното събрание макар и не като депутат, а като нещатен сътрудник на ГЕРБ.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Иран отговори на американското предложение за край на войната
Дата: 10/05, 17:01
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 17:00
От полицията с подробности за стрелбата по автобус в Перник
Дата: 10/05, 16:44
Мирчев: Вчера се появи „българският Дугин“ и ни каза, че сме с отпаднала необходимост
Дата: 10/05, 16:41
Цветан Василев заговори за връщане в България
Дата: 10/05, 16:37