Снимка Уикипедия
Млади мъж и жена, за които се казва, че са на 26 години, са паднали в пропаст с дълбочина 200 метра по време на шофиране по планината Профитис Илиас в неделя, съобщават местните медии, цитирани от "Български новини".
Върхът стои на 1853 фута ( около 600 метра) над морското равнище и е най-високата точка на острова, която е
Върхът е най-високата планина на остров Санторини в Гърция. Той е популярно място за британски туристи
Службите за спешна помощ бяха повикани, но трудно успяха да стигнат до двойката, защото районът е толкова отдалечен и недостъпен.
Телата им в крайна сметка бяха извадени от клисурата и бяха обявени за мъртви на самото място.
Говорител каза: „Нашите служители подпомагат семействата на двама британци, които са загинали на остров Санторини и са в контакт с гръцките власти.“
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
От 8 до 10 май се променя движението в участъци от републиканските пътища за Giro d`Italia
Дата: 07/05, 11:10
Проучване: Повечето граждани на ЕС не възприемат САЩ като надежден партньор
Дата: 07/05, 11:01
8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 07/05, 11:00
Митничари задържаха 1300 спортни футболни екипа за около 100 хил. евро на "Гюешево"
Дата: 07/05, 10:54
Във Варна стартира Световната купа
Дата: 07/05, 10:47