В продължение на два часа трима гардове в месокомбинат в София малтретирали наркозависима клошарка, влязла да краде в предприятието. Шефът на СДВР Георги Хаджиев определи престъплението като изключително брутално, съобщава "24 часа".
Вследствие на счупването на главата, ръцете и жестокия побой, в горната част на тялото на жената се събрала кръв и тя издъхнала.
Сигналът за престъплението е подаден в 3:35 часа в нощта срещу 17 май.
Мъж се обадил, че в квартал "Орландовци" близо до улица "Малашевска" пред къща лежи жена с много наранявания, а ръцете й били завързани със свински опашки. На оградата на къщата имало кървава диря.
При огледа се установило, че 28-годишната жена води скитнически начин на живот и е наркозависима. Тя крадяла често, включително и от месокомбината.
При претърсване в хале на месокомбината са били намерени дървени бухалки, по които имало следи от кръв както на жената, така и на нейните биячи.
От иззетите записи от камери станало ясно, че тя била вкарана в склад на предприятието, била вързана и два часа държана вътре.
По думите на шефа на СДВР преди около 2 месеца жената и брат й, който също бил скитник и наркозависим, били спипани да крадат метал, били бити, а за назидание жената била и подстригана.
Тримата охранители се предали сами в СДВР часове след престъплението. Официално по документи те не се водели на работа в охранителната фирма, която пазела месокомбината, но всъщност работели там.
Днес прокуратурата ще поиска постоянен арест за тримата гардове.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Давид Иванов спечели Световната купа във Варна
Дата: 09/05, 17:07
Задържаха трима души за побой в столицата
Дата: 09/05, 17:00
„Росатом“ заяви готовност да развива ядрени проекти в България, Унгария и Словакия
Дата: 09/05, 16:52
Автомобил излезе от пътя близо до мястото, на което загина Сияна
Дата: 09/05, 16:42
Издирват 49 бивши работници на "Химко", за да си получат заплатите
Дата: 09/05, 16:30