79-годишна жена от Дупница е починала на място, след като е била блъсната от багер. Това съобщи за Радио „Фокус” – Кюстендил Катя Табачка, говорител на Областна дирекция на МВР – Кюстендил.
Инцидентът е възникнал около 12.30 часа в района на бившата Транспортна болница. Машината е извършвала ремонтни дейности на тротоар. Жената е събирала клони в близост до багера, който при извършването на ремонтните дейности я е блъснал. Водачът на пътно-строителната машина е тестват за употреба на алкохол, тестът е отрицателен. Продължава обслужването на инцидента. По случая ще бъде образувано досъдебно производство. Уведомен е дежурен прокурор.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Производителите искат закон за кооперирането
Дата: 09/05, 14:10
Петер Мадяр полага клетва като премиер на Унгария
Дата: 09/05, 14:00
Африкански прах, валежи и бури в Гърция тези дни
Дата: 09/05, 13:50
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 09/05, 13:50
Бившият служебен министър на енергетиката Трайчо Трайков: Кабинетът е в правото си да предприеме действие по смяната на Спецов
Дата: 09/05, 13:40