Още за бруталната атака над лекари в линейка


25/05/2019, 16:27

Пациентът, нападнал екип на Спешна помощ в Гоце Делчев, е счупил стъклото на линейката. Това каза д-р Красимир Михайлов, директор на Център за спешна медицинска помощ в Благоевград, по повод днешната агресия срещу лекари.

Както Блиц съобщи, сигналът за нападнат медицински екип е подаден към 11:00 ч. от центъра на града. 

„Екип е отишъл на повикване за пациент, който се е намирал на обществено място. Екипът е пристигнал, обслужил е пациента, настанил го е в линейката и по време на транспорта пациентът е станал агресивен и е счупил стъклото на линейката. Възможно е самият пациент да има заболяване, което да предизвика тази агресия. Доколкото имам информация е възможно да е употребил наркотично вещество“, отбеляза той.

Д-р Михайлов допълни, че след това са уведомени полицията, Координационната централа и Министерството на здравеопазването, а пациентът в последствие е транспортиран в Психиатрията в Благоевград. По думите му медиците не са пострадали и нямат травми, просто са стресирани и уплашени.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 08/05, 03:10

Рожден ден празнува Анета Сотирова
Дата: 08/05, 03:00

Кристиано Роналдо и Лионел Меси загубиха няколко милиона последователи заради мащабна кампания на Meta
Дата: 08/05, 02:001 Коментар

Глобяват Община Шумен за недостатъчен контрол на сметището
Дата: 08/05, 01:30

На 8 май църквата почита паметта на Свети апостол и евангелист Йоан Богослов, честват се имената на Йоан, Йоана, Иван, Иванка
Дата: 08/05, 01:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия