Премиерът Бойко Борисов отказа да говори пред медиите след европейските избори тази вечер, като ще направи това във вторник. Той обаче публикува няколко думи в профила си във фейсбук.
Ето какво написа премиерът:
"Благодаря на всички български граждани, които днес гласуваха! Благодаря и на нашите избиратели, които ни подкрепиха и ни се довериха. Съзнавам, че нашите грешки, макар и осъзнати, може да ги поправим само с много работа. Благодаря Ви от сърце за подкрепата в този момент, тя ме мотивира още повече и отговорността ми пред Вас е още по-голяма. Обещавам Ви - само работа, работа и пак работа"
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Гюров: ЦИК през цялото време саботираха изборите
Дата: 24/06, 12:38
Омбудсманът: Дигитализацията на ТЕЛК не трябва да e бариера пред хората с увреждания
Дата: 24/06, 12:37
В МВР откриха документи от СРС, които е трябвало да бъдат унищожени
Дата: 24/06, 12:30
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 24/06, 12:20
200-килограмов дрон се разби в черноморски град в Турция
Дата: 24/06, 12:133 Коментара