След като преференциите разместиха листата на ВМРО, Андрей Слабаков обяви, че е готов за Европейския парламент. Той коментира, че ще работи за създаване на българското лоби, пише Novini.bg.
"Хората, които смятат, че ще излагам България, значи не са излизали извън Драгоман. Аз съм живял дълго време в Западна Европа. Когато хората ходят на работа се обличат нормално, те не отиват на парад. Аз си нося дънки", коментира той пред БТВ.
Слабаков увери, че не знае каква заплата получава един евродепутат. "Чух някакви цифри за 20 000 евро, което е абсурдно. Вероятно заплатата е по-голяма, защото живееш в Брюксел, а там цените са високи", коментира бъдещият евродепутат.
На хората, които го критикуват, че не знае езици, Слабаков отговори така: "Аз говоря добре италиански. Не говоря английски, но българският е официален език, така че ще говоря български". А цигарите щял да пали само на определените за това места.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Николай Денков: Държавата трябва да се грижи за техническото оборудване на армията
Дата: 06/05, 11:502 Коментара
Голям горски пожар в Източна Полша, загинал е един пилот
Дата: 06/05, 11:40
8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 06/05, 11:40
Бранителят на Реал Мадрид Алваро Карерас призна за шамара
Дата: 06/05, 11:321 Коментар
С тържествена церемония бяха осветени бойните знамена и знамената-светини, новите изтребители прелетяха в небето
Дата: 06/05, 11:19