Законодателите в Арканзас и Оклахома скърбят за загубата на двама бивши държавни сенатори, които бяха открити мъртви в домовете си, съобщава CNN, цитирана от fakti.bg.
В Арканзас фаталният разстрел на бившия сенатор на републиканския щат Линда Колинс-Смит се разследва като убийство. В Оклахома бившият щатски сенатор Джонатан Никълс е открит мъртъв от изстрел в дома си в Норман.
Властите не са предоставили допълнителни подробности за очевидно несвързаните случаи. В двата щата текат разследвания.
Тялото на Колинс-Смит е намерено във вторник в дома ѝ. Тя е простреляна фатално, а смъртта ѝ е разследвана като убийство.
Колинс-Смит, която беше демократ преди да премине към Републиканската партия, беше избрана за пръв път в Сената на Арканзас през 2014 г., съобщи телевизионната станция Литъл Рок.
53-годишният Никълс е сенатор от Оклахома от 2000 до 2012 г., а по-късно работи в университета на Оклахома. В момента следователите работят, за да определят точната причина и начин на смъртта, заявиха от полицията.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Бранителят на Реал Мадрид Алваро Карерас призна за шамара
Дата: 06/05, 11:32
С тържествена церемония бяха осветени бойните знамена и знамената-светини, новите изтребители прелетяха в небето
Дата: 06/05, 11:19
Френски кораб е бил атакуван в Ормузкия проток, има евакуирани моряци
Дата: 06/05, 11:08
Червено злато „събужда“ сърцето
Дата: 06/05, 11:00
Лятна занималня „Шампиони и приятели“ – лято, изпълнено с игри, спорт и нови приятелства!
Дата: 06/05, 11:00