Вчера около 09:10 часа, на нерегулирано кръстовище в с. Кривня, 65-годишният водач на «Пежо» М.Т. от Варна отнема предимството и блъска велосипед. Вследствие на инцидента колоездачът (52 г.) получава фрактура на крак и контузия на глава.
Настанен е за лечение в МБАЛ «Св. Анна», няма опасност за живота му. По случая е образувано досъдебно производство, съобщиха от ОД МВР - Варна.
Пак вчера, около 10:45 часа, на паркинга на голям магазин в Провадия, 56-годишният водач на товарен «Ситроен» И.М. от с. Избул, при маневра за завой на дясно, блъска велосипедист. Колоездачът (30 г.) получава контузия на пръстите на ръката, прегледан и освободен, няма опасност за живота му.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Стефка Костадинова даде пълномощно на Весела Лечева
Дата: 06/05, 13:05
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 06/05, 13:00
Червено злато „събужда“ сърцето
Дата: 06/05, 13:00
Лятна занималня „Шампиони и приятели“ – лято, изпълнено с игри, спорт и нови приятелства!
Дата: 06/05, 13:00
Делян Пеевски: 6 май е празник почитан от всички религии и етноси
Дата: 06/05, 12:54