Кадър: Нова тв
Питбул нахапа 77-годишна жена вчера в монтанското село Дългоделци. Инцидентът се случва на улицата докато Ангелина Асенова отивала при приятелка. Видяла кучето и се опитала да се скрие, но то било по-бързо от нея и я повалило на земята.
"Имах чадър в ръката, посегнах към него и то избяга. След малко се върна и започна да ми души главата", разказа потърпевшата пред камерите на Нова телевизия.
На помощ на жената се притекъл мъж от близката къща.
„Бях на двора и чух някой да ми вика името, сетих се, че има куче на свобода, взех мотиката и тръгнах да спася жената. Когато отидох там, тя беше паднала на асфалта пред нас, а кучето стоеше на около 15-20 метра от нея”, разказва Йордан Георгиев.
"Такива кучета трябва да се застрелят, а не да се изследват дали са агресивни или не. Към 2000 лева ще ми излезе лечението, а ще има и пропуснати ползи, защото работя като счетоводител”, завърши 77-годишната Асенова.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 09/05, 22:10
Седем колоездачи от Giro d'Italia са в областната болница във Велико Търново
Дата: 09/05, 22:03
Яйцата намаляват риска от Алцхаймер с до 27%
Дата: 09/05, 21:44
39 задържани в Париж след забранени крайнодесни и антифашистки демонстрации
Дата: 09/05, 21:24
Татяна Султанова: Моите очаквания за правителството бяха за нови хора с нов морал
Дата: 09/05, 20:591 Коментар