Трагедия в Стражица: Дете падна от люлка и почина


17/06/2019, 19:39

Снимка: Булфото

Дете е починало преди часове по време на игра в Стражица. Трагедията се разиграла в късния следобед в местно заведение, предаде БГНЕС.

Нещастният инцидент става докато родителите на 8-годишното момченце били в местно заведение, а детето играело на люлка-автомат. Внезапно обаче детето пада. Оказало, че си е глътнало езика.

Родителите му незабавно го откарали в Спешна помощ, но когато пристигнали, окзало се, че момчето е мъртво. Детенцето е издъхнало в ръцете им.

По случая е образувано досъдебно производство по чл.115 от Наказателния кодекс за убийство. Разследването се води под наблюдението на Окръжната прокуратура във Велико Търново.

Разпоредени са множество експертизи, които ще изясняват причините за нелепата смърт. Трупът е откаран за аутопсия.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Мелони изобличи разпространението в интернет на нейно дийпфейк изображение
Дата: 06/05, 22:50

На 7 май променят движението в участък от "Тракия" за подмяна на тол камера
Дата: 06/05, 22:40

Израел нанесе удар срещу Берут за първи път след обявяване на примирието
Дата: 06/05, 22:28

8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 06/05, 22:20

Добруджа измъкна точка на Спартак 1918 Варна с гол в последните секунди
Дата: 06/05, 22:17

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия