Връща ли се? Матей Казийски проговори за националния отбор


22/06/2019, 22:02

Снимка: Булфото

Седем години след като обяви, че няма да играе за националния отбор по волейбол, ако не види промяна в управлението на този спорт у нас, Матей Казийски разкри, че при поканата от селекционера Силвано Пранди той се е замислил дали отново да не се присъедини към тима.

В крайна сметка посрещачът не е видял желаната промяна, която да го накара отново да облече националната фланелка.

"Историята се повтаря всяка година лятото - "Ще стане ли?", "Няма да стане"... Тази година по-скоро нещата тръгнаха от федерацията, от треньора да обявят решението. Тази година се замислих малко повече, защото реално това е последен шанс. Но наистина нищо не се е променило в моите виждания, нищо не се е променило като цяло. На мен времето си ми минава", коментира Казийски, цитиран от БТВ.

През новия сезон той ще играе в Япония, където прекара един сезон преди години.

Бившият български национал и бившият селекционер Радостин Стойчев се срещнаха с деца от собствената си школа, пред които разказаха за началото на своя професионален път.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Експерт: Имотният бум от последните години приключи
Дата: 09/05, 23:55

Земетресение разлюля Аржентина
Дата: 09/05, 23:49

Прогноза: Бури и градушки застигат страната ни до дни
Дата: 09/05, 23:42

Путин е готов да се срещне със Зеленски и в трета страна, но при определено условие
Дата: 09/05, 23:351 Коментар

Битката за трофея от Висшата лига се завърза като по филмов сценарий
Дата: 09/05, 23:28

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия