Автор Галерия, снимка Булфото
Веселин Маринов го закъса сериозно, пише вестник "Галерия".
Изданието твърди, че той ще бъде разследван "за корупция и пране на пари" и то в особено големи размери.
Стотици милиони за роднини и приятели е уредил Цветан Цветанов през десетте години в политиката, пише "Галерия".
Разбира се един от най-облагодетелстваните е неговият приятел Веселин Маринов, който сега ще бъде разследван за тези допълнителни доходи, които е имал не само от участия в концерти.
След като стана ясно, че Цветанов напуска всички постове в партията и парламента, Бойко Борисов изрече знаковата фраза: "Не искам вече Веско Маринов да ми пее по концертите". Според хора от ГЕРБ това е индиректен намек, че освен пари от хонорари за участия, фамилията на естрадната звезда се е облагодетелствала и с пари от държавата.
Подробности за разследването четете тук - https://show.blitz.bg/skandal/bomba-razsledvat-vesko-marinov-za-koruptsiya-i-prane-na-pari?pre=view&cache=nocache
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Празник е! Днес водата може да бъде лечебна
Дата: 07/05, 09:23
Земеделец сигнализира за умишлена атака с дрон по 1400 дка реколта с щети за 400 000 евро
Дата: 07/05, 09:18
Загинали са двама души, а 20 са пострадали при катастрофи у нас през изминалото денонощие
Дата: 07/05, 09:10
Омбудсманът призова Народното събрание за спешни законодателни решения
Дата: 07/05, 09:00
Държавите от ЕС и ЕП се споразумяха за облекчаване на правилата за AI
Дата: 07/05, 08:571 Коментар