В социалната мрежа Георги Кадиев направи брутален коментар за повишаването на електроенергията у нас през последните 4 дни. Според Кадиев България вече е първенец в Европа по най-скъпа енергия.
Ето какво написа политикът в личния си профил във фейсбук:
„За последните 4 дни цената на електроенергията на “свободния” пазар след поредица от корупционни сделки се повиши с 84.5 %.
Това ни направи първенци в Европа. На второ място е Швейцария с ръст от ... 6.1 %. Трета е Гърция с ръст от 4.7 %.
На 3 юли 2019 ще имаме най-скъпата енергия в Европа на цена 99.91 евро/мвтч. След нас са Гърция със 71.98 евро/мвтч и Италия с 61.92 евро/мвтч.
Ето това прави некадърното и тежко корумпирано правителство.
Краде от всички малки и средни фирми, за да даде на няколко “свои”.
Опозицията? Пълно разочарование. С такава опозиция тези ще ни управляват още 100 години.”
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мъж пострада при пожар на тераса в новопостроена сграда в курорт край Варна
Дата: 25/06, 07:44
Законът за съдебната власт влиза за окончателно приемане
Дата: 25/06, 07:38
Мексико попари надеждите на Чехия с класически погром в паметен мач за Очоа
Дата: 25/06, 07:36
Правителството отменя тарифата за пристанищните такси от 2007 г.
Дата: 25/06, 07:30
Преминаването през граничните пунктове и преходи в страната тази сутрин
Дата: 25/06, 07:24