Акция на „Вътрешна сигурност" се провежда срещу служители на МВР в Казанлък. През целият ден се извършват претърсвания в Районното управление на полицията и местния КАТ. Открити са малки парични суми и документи, пише Пик.
Разследването е свързано с корупция. До момента няма задържани, съобщиха от поркуратурата.
Самата акция е свързана с едно друго криминално събитие в района – смъртта на бившия шеф на местния КАТ Тодор Николов, съобщава Би Ти Ви. В края на миналата година той бе открит мъртъв. Тогава на местопроизшествието бяха открити банкноти и кожен калъф с оръжие, вероятно незаконно.
Тогава прокуратурата разследваше версията за подтикване към самоубийство, но така и не сатана ясно какво е било открито.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Над 4000 антични предмета са иззети при спецоперация на ГДБОП и ДАНС, задържани са четирима
Дата: 08/05, 21:57
Няма замърсяване на водата във водоизточниците в свищовското село Вардим
Дата: 08/05, 21:40
Николай Копринков е назначен за началник на политическия кабинет на премиера
Дата: 08/05, 21:36
Найденов: Съдебната реформа в последните 10 години е понятие, което започва да се изпразва от съдържание
Дата: 08/05, 21:29
Премиерът назначи 18 заместник-министри
Дата: 08/05, 21:14