Красимир Велчев от ГЕРБ: Има атака срещу Пламен Георгиев


13/07/2019, 13:14

Има целенасочена атака срещу председателя на КПКОМПИ Пламен Георгиев като нейната цел е да се компрометира антикорупционната комисия. Така смята заместник-председателят на парламентарната група и член на Изпълнителната комисия на ГЕРБ Красимир Велчев. Той защити тезата, че разкритията срещу Георгиев са част от действия за отслабване на националните институции.

Не зад всички данни, които излизат има достатъчно доказателства. Понякога такива данни се изкарват, за да се компрометира даден човек или комисия, заяви Вълчев по БНТ.

По повод решението на ГЕРБ да създаде етична комисия Велчев обясни, че нейната задача няма да е да прави разследвания, а да разглежда обвиненията срещу представители на партията от "чисто човешка страна", от морална гледна точка.

Създаването на комисията се налага от проблемите на обществото. В България има един основен проблем - липсата на достатъчен контрол във всяка сфера. Дори поставяме въпрос дали има достатъчен контрол върху контролните органи. Кой контролира контролните органи?, каза той.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



3 коли изгоряха в квартал "Тохун" в Поморие
Дата: 14/08, 15:56

Съдът допусна екстрадицията на варненец, обвинен за убийство в Германия
Дата: 14/08, 15:52

Голямата градинска разпродажба в Mr.Bricolage е тук!
Дата: 14/08, 15:50

Допълнителни курсове на автобусите за Деня на Варна
Дата: 14/08, 15:45

Основният спонсор на "Евровизия" се оттегли
Дата: 14/08, 15:44

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия