снимки: ОД МВР - Варна
При специализирана полицейска операция на служители на сектор «Икономическа полиция» при ОДМВР – Варна, по линия разкриване на престъпления против интелектуалната собственост, са намерени и иззети над 1100 бр. парфюми на различни известни и защитени марки.
За тях не са представени документи за произход или необходимата документация за изрично съгласие от страна на притежателя на съответните марки. В хода на операцията е разкрито тайно помещение, намиращо се в офиса на куриерска фирма в ж.к. «Възраждане», където парфюмите са съхранявани.
_%20768x%201024.jpg)
За срок до 24 часа е задържан Ж.Н. (30 г.) от Варна, известен на органите на реда със същото проявление.
По случая е образувано досъдебно производство. Работата по документиране и доказване на извършеното престъпление продължава под надзора на прокурор от Районната прокуратура в града.


Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 11/05, 23:10
Тръмп спира федералните данъци върху горивата
Дата: 11/05, 23:07
Дават ход на делото срещу 21-годишния Михаил, обвинен за смъртта на Йоана
Дата: 11/05, 23:00
Внесоха законопроект за по-строга забрана на китайските автомобили в САЩ
Дата: 11/05, 22:52
Георги Кадурин: Без култура ще се превърнем в племе
Дата: 11/05, 22:35