Кадър: БНТ
По финансови, икономически и военни причини съм против сделката за изтребителите f-16. Сделката е много скъпа, тя надхвърля 2 % от БВП. Твърде скъпа сделка за бедна България. Не следващото управление, а българският народ ще плаща. Това заяви лидерът на БСП Корнелия Нинова в предаването "Още от деня" по БНТ.
"Официално беше подпечатано управлението на ДПС. Не Борисов управлява държавата, ДПС управлява ГЕРБ. Днес без гласа на ДПС нямаше да има актуализация на бюджета. ГЕРБ клекнаха на предложението на ДПС за финансирането на партиите", каза още тя.
"Борисов не се чувства сигурен с "Обединени патриоти", които гласуват различно и залага на сигурното ДПС", допълни Нинова.
"Управляващите неглижират ситуацията с хакерската атака в НАП. 5 милиона българи и стотици хиляди фирми са засегнати. Изключително опасно. Корупция и некадърност в управлението доведе до това. Ще искаме оставки, но сега най-важното е да спасим поне част от данните на хората. Молим президента Радев да свика КСНС", разкри лидерът на БСП.
"Нашите бойкоти дават резултат. При първия такъв падна Главчев. При втория управляващите върнаха преференциите", коментира Корнелия Нинова.
"Ще се справим и с 1 лев партийна субсидия. И днес върнахме част от наддадената субсидия. Готови сме да работим и без пари, и дори да даваме дарения", разкри лидерът на БСП.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
От 8 до 10 май се променя движението в участъци от републиканските пътища за Giro d`Italia
Дата: 07/05, 11:10
Проучване: Повечето граждани на ЕС не възприемат САЩ като надежден партньор
Дата: 07/05, 11:01
8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 07/05, 11:00
Митничари задържаха 1300 спортни футболни екипа за около 100 хил. евро на "Гюешево"
Дата: 07/05, 10:54
Във Варна стартира Световната купа
Дата: 07/05, 10:47