Жребият за основната схема бе изтеглен
Григор Димитров ще започне участието си на турнира в Лос Кабос, Мексико срещу американеца Стийв Джонсън.
Това отреди изтегленият жребий за първия кръг турнира, който стартира в понеделник.
Григор е в долната част на схемата, където още е и вторият поставен Гуидо Пея (Аржентина). При успех над Джонсън, българинът ще се изправи именно срещу него.
Българинът и американецът са играли общо шест пъти помежду си, като победите за хасковлията са 4.
За последно се изправиха на турнира в Бризбън през 2017-а, когато Григор би лесно в два сета.
Джонсън в момента е под №78 в световната ранглиста, като резутлатите му са колебливи. На наскоро завършилия "Уимбълдън" достигна трети кръг след победи над Алберт Рамос-Винолас и Алекс Де Минор. Бе спрян от Кей Нишикори.
След изиграването на квалификациите ще стане ясна и програмата за първия кръг. Програмата на мачовете в Мексико започва в 2 часа българско време./ Dir.bg
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 06/05, 21:40
Лятна занималня „Шампиони и приятели“ – лято, изпълнено с игри, спорт и нови приятелства!
Дата: 06/05, 21:40
Славчо Велков: Който си купува евтина сигурност, си купува ядове
Дата: 06/05, 21:34
Червено злато „събужда“ сърцето
Дата: 06/05, 21:20