Евакуираха мол "Сердика" в София


07/08/2019, 18:58

Запрашаване от ремонтни дейности в столичния мол "Сердика" стана причина за евакуация на посетителите. След като алармата се задействала, на място са пристигнали полицаи, които затворили сградата докато се направи проверка. Оказало се, че няма нищо тревожно и притеснително, но за всеки случай гражданите са били изведени от сградата за кратко, коментираха от пресцентъра на столичната полиция, пише Пик. 

Инцидентът се случва малко след 14:00 часа, когато се задействали аварийните датчици. За 10 минути коридорите на търговския центъра се изпразнили. 

"Повечето от посетителите сами са решили да напуснат сградата, защото са се изплашили. Изчакали са в близост, докато на място са пристигнали специализираните екипи. Работата на мола е възобновена", коментираха от полицията. 


 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Антон Кутев: Логиката на новите лица е, че имаме нужда от бързи действия
Дата: 08/05, 20:18

Изтеглени са близо 93% от левовите банкноти и монети
Дата: 08/05, 20:09

Фицо: Убеден съм, че вече се приближаваме към края на руско-украинския конфликт
Дата: 08/05, 19:58

Бойко Рашков: Не мога да повярвам, че това е същият човек, който излезе на площада с вдигнат юмрук и каза: „Мутри вън!“
Дата: 08/05, 19:541 Коментар

40 милиона са вече подписите за изгонването на Мбапе от Реал Мадрид
Дата: 08/05, 19:43

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия