Международната федерация по бокс (IBF) не е уважила петицията на Кубрат Пулев за незабавен мач за титлата на организацията срещу Анди Руис. Вместо това е прието искането на Руис и мениджъра на Антъни Джошуа - Еди Хърн за отлагане на официалната защита.
Заради петицията на Пулев е бил обявен реваншът между Джошуа и Руис, който ще се състои на 7 декември в Саудитска Арабия, пише "24 часа".
От IBF намекнали пред Хърн, че няма да чакат още дълго за подписването на договора за реванша и ще отнемат титлата на Руис, за да направят мач за вакантния колан при свръхтежките.
След реванша между Руис и Джошуа трябва да се стигне до мач с Пулев, който от доста време е претендент на IBF.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Камала Харис за войната с Иран: Тръмп не е идиот, той е опасен
Дата: 08/05, 10:58
Радев в първата си реч като премиер: Галопиращи цени, рекордна инфлация, проблеми с бюджета, липсващи реформи, тежка икономическа и енергийна криза
Дата: 08/05, 10:50
Костадинов: Радев „ще продължи всички практики, срещу които се борим – на унищожаване на българската държавност и народност"
Дата: 08/05, 10:461 Коментар
В 10 часа сутринта простреляха жена до "Дупката" във Варна
Дата: 08/05, 10:441 Коментар
От българския град Несебър стартира 109-ата Обиколка на Италия
Дата: 08/05, 10:41