Трафикнюз: 26-годишен мъж ранил дядо Иван от Нови хан! Ето какво е станало


15/08/2019, 17:10

Снимка Трафикнюз

26-годишен мъж рани с нож отец Иван от Нови хан и намушка в гърба работник в приюта. Нападателят бил в неадекватно състояние по време на атаката, научи TrafficNews.

Нападателят дошъл снощи в приюта, където живела майката на двегодишния му син заедно с детето. Той заявил, че иска да си прибере сина, но жената категорично отказала. На сутринта той отново се появил, видимо неадекватен и веднага започнал да заплашва, че няма да си тръгне без момчето.

В последвалата разправия неканеният гост извадил нож и започнал да заплашва жената, че ще я убие. Тогава се намесили отец Иван и неговият син отец Григорий, които се опитали да успокоят страстите.

Мъжът обаче замахнал с ножа към лицето на отец Иван и разрязал ухото му. После ранил в гърба и 35-годишен работник от приюта, който се опитал да помогне на свещеника.

При появата на полицаите нападателят се опитал да избяга, но е бил задържан. От полицията съобщиха, че той е криминално проявен.  

Междувременно от столичната болница "Св. Анна" заявиха, че приетият ранен мъж от приюта в Нови хан е без опасност за живота. В здравното заведение очакват да бъде докаран и приет в Спешното отделение за оказване на медицинска помощ и отец Иван.

Снимки от инцидента може да видите ТУК

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Бизнесът скочи срещу почивен понеделник след празник
Дата: 11/05, 13:09

„Соколите“ се местят в София
Дата: 11/05, 13:07

Засякоха варненец да шофира дрогиран по крайбрежната алея
Дата: 11/05, 13:06

Силни гръмотевични бури и градушки удрят България в следващите часове
Дата: 11/05, 12:53

Новият министър на икономиката спря всички плащания от дъщерни дружества и обществени поръчки
Дата: 11/05, 12:41

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия