"Дейли Мейл": Нагли джебчийки от България закопчани докато обират майка с бебе в Лондон (видео)


16/08/2019, 08:19

Двойка джебчийки от България бяха арестувани днес, след като бяха уловени от камери, как крият откраднати дрехи под тениските си, докато се правят на купувачки, пише Дейли Мейл, цитиран от Блиц.

 


Смуглите, но изрусени, български гражданки София Иванова, 23-годишна, и 48-годишната Тотка Димитрова, използвали тениски и чанти, за да прикрият подозрителното си поведение.

Дуото се опитало да краде  вещи от чантите на минувачи и дори обрало майка с количка на 29 юли в Ковънт Гардън, централен Лондон.

По-рано същия ден и двете жени бяха забелязани  от цивилни британски служители на транспортната полиция, които започнали да ги следват. 

В рамките на десет минути дуото се опитало да открадне вещи от четири различни клиенти в магазин.



Служителите наблюдавали това и накрая ги арестували и двамата.

Детектив инспектор Тим Уикс от британската транспортна полиция заяви: „Това беше чудесен пример за това как нашите цивилни екипи хващат нарушители и им осигуряват наказание лишаване от свобода, често в рамките на 24 часа."

„И двете обвиняеми се опитаха да замаскират своите трикове, но очевидно не знаеха, че са били следени от нашия квалифициран екип от офицери.

Кадрите за видеонаблюдение показват колко нагли са тези двойки джебчии."

Иванова и Димитрова, и двете от Едмънтън, получиха присъди от 18 седмици затвор за комбинирани признати седем обвинения за опит за кражба.

На всяка й беше наредено да плати обезщетение на жертва в размер на 122 паунда.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Ямал отправи послание в Инстаграм
Дата: 12/05, 02:00

"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 01:30

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 12/05, 01:30

УЕФА повери финала в Шампионската лига на германски съдия
Дата: 12/05, 01:30

Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 12/05, 01:10

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия