При разчистване на мястото на пожара в хотел в Одеса е намерен още един загинал, съобщи украинската агенция УНН, цитирана от "Фокус".Броят на загиналите достигна девет.
"Четирима от десет души, ранени при пожара, са в тежко състояние", обяви Олег Бех, началник на Главното управление на националната полиция в Одеска област.
Към момента на пожара в хотела е имало около 200 души, евакуирани са 136 души.
Проверяват се възможните причини за възникване на инцидента, включително умишлен палеж с цел прикриване на друго престъпление.
18 август е обявен за ден на траур в Одеска област, а в понеделник ще бъде създадена междуведомствена работна група за проверка на всички хотели и места за настаняване в областта.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Започва ремонт на едното платно от АМ „Хемус“ между Шумен и Каспичан
Дата: 07/05, 23:00
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 07/05, 23:00
Войната на Тръмп срещу Иран срина приходите на „Макдоналдс“
Дата: 07/05, 22:55
САЩ наложиха санкции на свързани с Куба две компании и физическо лице
Дата: 07/05, 22:45
Инфлацията в Северна Македония през април е 5,7 процента на годишна база
Дата: 07/05, 22:351 Коментар