Мъж почина на пейка в Благоевград, междувременно до него е седял непознат. Сигнал за инцидентът е подаден в понеделник около 12 часа.
По-късно станало ясно, че странникът, който стоял до починалия мъж отмъкнал със сила от ръката му 1 000 лв., пише trafficnews.bg.
Работата по случая продължава, образувано е досъдебно производство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Технологичният гигант Oracle съкрати около 21 000 служители
Дата: 23/06, 16:29
Кап. Георгиев: Стар мазут и слаб контрол замърсяват Черно море
Дата: 23/06, 16:15
Демерджиев: Взимаме мерки, за да впрегнем целия наш и международен ресурс за борба с пожарите
Дата: 23/06, 16:08
49 години по-късно: Варна помни подвига на героите от „Ерма“
Дата: 23/06, 16:04