Йордан Атанасов, бивш треньор по борба, който дълги години е живял и работил в чужбина, е едната жертва, чийто разчленен труп бе открит в язовир рай софийското село Негован, съобщава Нова телевизия.
Той и убитата жена са живеели на семейни начала на софийския булевард "Витоша".![]()
Съседи разказват, че не са ги виждали от около месец, а може би и повече. Хората са имали бяло куче, което често е било разхождано от мъжа.![]()
Телата бяха намерени преди около 10 дни от местен рибар. Малко по-късно разследващите пуснаха снимки на дрехите на жертвите с молба, ако някой ги разпознае, да подаде сигнал.
Преди седмица полицията обяви, че се работи по четири версии по случая с убийството в района на Негован. Основната - че убийството е извършено от близък на двамата човек по личен мотив.
Вчера от МВР разпространиха нова информация във връзка с идентифицирането на жертвите. От полицията съобщиха, че двамата убити най-вероятно са имали бяло куче.
По данни на полицията двамата убити са притежавали автомобил – марка „Пежо“ или „Рено“, произведен между 1996 и 2004 г.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 02:20
Меси с гол и две асистенции при победа на Интер Маями
Дата: 10/05, 02:00
Линдзи Вон е номинирана в състава на САЩ за Световната купа
Дата: 10/05, 01:30
Днес у нас се отбелязва Професионален празник на химика
Дата: 10/05, 01:00
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 10/05, 00:50