ЦСКА най-после получи одобрение за инвестиционните си намерение относно модернизирането на стадиона в Борисовата градина и клубната база "Панчарево". Голямата новина за "червените" беше официално съобщена от спортното министерство, пише Блиц.
"Днес беше проведена среща между собствениците на ПФК ЦСКА, изпълнителния директор на клуба Пламен Марков и екип на ММС, воден от министър Красен Кралев. На срещата ръководството на ПФК ЦСКА представи писмо за инвестиционни намерения, в което предлагат създаване на смесено търговско дружество, в което да бъде апортирана спортната инфраструктура в лицето на стадион “Българска армия” и тренировъчен комплекс “Панчарево”.
Ръководството на футболния клуб се ангажира да представи еквивалента на стойността на апортирания имот в парични средства, с които да бъде изградено съоръжението. ММС одобрява идеята на ръководството на ПФК ЦСКА.
Утре предстои среща с главния архитект на град София Здравко Здравков за уточняване на техническите процедури по реконструкция на съоръжението", информираха от спортното министерство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Джокович се завърна след два месеца отсъствие и отпадна тежко в Рим
Дата: 08/05, 23:21
ВКС: Доживотна присъда за двойния убиец Станимир Рагевски, жертвите били разчленявани и тикани в бидони с киселина
Дата: 08/05, 23:141 Коментар
Министър-председателят на Гърция: Очаквам по-силно сътрудничество с България, особено в енергийния сектор
Дата: 08/05, 23:07
Започна благотворителният концерт, иницииран от Лили Иванова
Дата: 08/05, 23:00
Жители на Габрово излязоха на протест след случай на сбиване с пострадали
Дата: 08/05, 22:53