Екшън като във филм на Кустурица разтърси Черна Гора. Сватба в град Никшич завърши безславно, защото тъщата на няколко пъти поръчала една и съща песен.
Договорката била забавата да мине без „националистически“ песни. Но след като чул два-три пъти сръбската народна песен „Майка ме родила сръбкиня“, свекърът предупредил присъстващите, че „е достатъчно с тези песни, това е Черна гора!“, предаде БГНЕС.
Между роднините, сватовете и приятелите се разразила кавга, а кулминацията настъпила, когато братът на булката хванал сестра си за ръката и я отвел от тържеството. Кавгата продължила и свекърът разкъсал кабелите на групата, която свирила на сватбеното тържество.
Междувременно огорчената булка отишла в близкия манастир "Св. Василий Островски", за да оплаква неуспешния си брак.
Три часа след като младоженците си казали „да“, разводът станал факт.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Столичната полиция задържа трима души непосредствено след обир в "Надежда"
Дата: 23/06, 19:19
България още не покрива условията за безвизови пътувания до САЩ
Дата: 23/06, 19:121 Коментар
Голям пожар в Обеля
Дата: 23/06, 18:57
Нови мазни петна изплуват на плажа край Варвара, както и при Синеморец
Дата: 23/06, 18:501 Коментар
Пожар гори край АМ "Хемус" до Девня
Дата: 23/06, 18:46