Редактор: Виолета Николаева
e-mail: [email protected]
Следващата година е най-подходяща от 50 години насам да сключите брак, съобщи Гала още с влизането си в студиото на "На кафе".
"Така че, ако още се колебаете да предложите, сега е моментът. Най-подходящият ден пък е 20 февруари. Причината е, че планетите на разбирателството, любовта и секса се подреждат в една линия, нещо, което не се е случвало от 50 години насам.
Ооооо, Боже, колко са красиви!" - възкликна водещата на подредените в една линия папагали Ара и птица Какаду във връзка с Европейския ден на птиците. Оказа се, че екземплярите са част от гостуваща изложба у нас.
Червеният папагал даже се поклони на водещата. Гала въпреки всичко предпочете да стои по-далеч от пернатите с големи остри човки.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Тръмп отхвърли иранския отговор на предложението на САЩ за спиране на огъня
Дата: 11/05, 07:58
Външните министри на ЕС приемат нови санкции над Русия
Дата: 11/05, 07:57
Съкращават срока за регистрация за сезонна работа
Дата: 11/05, 07:52
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 11/05, 07:50
Катарски танкер с втечнен газ премина успешно през Ормузкия проток
Дата: 11/05, 07:44